DECT SANTRALLER

IP DECT sistemi (Kablosuz Dect Telefon Santrali), şirketlerin giderek artan kablosuz haberleşme ihtiyaçlarına ve işyerinde hareket özgürlüğü olanaklarına yönelik, yüksek performanslı ve esnek bir çözüm sunmaktadır. IP DECT telefon sistemi sayesinde çalışanlar, ofis içinde her yerde ve her zaman iletişim halinde olurlar.

IP DECT, kablosuz bir haberleşme sistemidir. Baz istasyonları ve baz istasyonlarının kayıt olduğu santral/sunucu arasında SIP Protokol kullanılırken, baz istasyonları ve el üniteleri arasında DECT hava arayüzü kullanılır.

IP DECT baz istasyonları, IP DECT repeaterlar ve IP DECT el üniteleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına özel olarak kablosuz haberleşme sistemleri kurulabilmektedir. DECT teknolojisi zorlu kablosuz ortamlar için uygundur, çalışanların masalarından uzakta olduklarında tesis içinde erişelebilir ve kesintisiz iletişim imkanı sağlar.

Mobilite
Üst düzey yöneticiler, bakım personeli, güvenlik, otel kat görevlileri gibi firma içinde hareket halinde çalışanların her an her yerde ulaşılabilir olmalarını sağlamak karar almanızı kolaylaştıracaktır.

IP Network
Yeni nesil IP özellikli Dect antenler ile mevcut bilgisayar ağ altyapınızı kullanabilirsiniz. Kurulum kolaylığı ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Dect Telefonlar
Halen kullanmakta olduğunuz GAP uyumlu Dect telefonlarınızı yeni kablosuz telefon santralınızda da kullanabilirsiniz. Böylece yatırımınızı koruyabilirsiniz. Yeni endüstriyel telefon seçenekleri ise işinizi kolaylaştırır.

Güvenilir
Dect teknolojisi güvenilir kablosuz telefon çözümü olup yüksek ses kalitesine sahiptir.

Daha fazla bilgi için : IP DECT Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?