Network Çözümleri

NETWORK SİSTEMLERİ, FİRMALARIN İNTERNET ORTAMINDA BAĞIMSIZ OLMASI, TÜM İHTİYAÇLARINI KENDİ BÜNYESİNDE BULUNDURMA İMKANI SAĞLAMAKTADIR.

Uzak mesafelerde bulunan ağ teknolojilerinin birbiri ile iletişim kurmasını sağlamak amacıyla kurulan bir ağdır Günümüzde pek çok şirket çeşitli sebeplerden dolayı işletme faaliyetlerini birçok farklı lokasyondan yürütmek zorunda kalmaktadır. Bu farklı lokasyonlarda bulunan bölüm veya birimlerin birbirleriyle hızlı iletişim kurabilmek, doğru bilgiye en kısa sürede ulaşabilmek, ulaşılan bilgiyi kurum yada ortak çalışılan noktalarla en hızlı ve sağlıklı bir şekilde paylaşabilmek için sağlıklı bir network yapısına ihtiyacı vardır. Kurumunuzun sahip olduğu iletişim ağları ( yerel ağlar, geniş ağlar, ses ve görüntü iletişimi, kablosuz ağlar ) ne kadar güçlü, yaygın ve sağlıklı kurulmuş ve yönetilebiliyorsa departmanlarınızdan, dolayısıyla yaptığınız iş ve müşterilerinizden o derece başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Kurumsal network sistemleri, firmaların internet ortamında bağımsız olması, tüm ihtiyaçlarını kendi bünyesinde bulundurma imkanı sağlamaktadır. Web Sunucu, Mail Sunucu, FTP Sunucu ve özel yazılımlar ile tüm ihtiyaçlarını kendi firma içinde kuracakları sunucu çözümleri ile çözebilmektedir.Böylece tüm mail ve web bilgileri kendi firmalarındaki sunucudan hizmet verdiği için daha güvenli olacaktır. Network firmaları olarak bağımsız marka yapısı ile en uygun ve en doğru çözümü sizler için üretmeye, sorunsuz ağ yapıları üzerinden daha verimli ve güvenilir çalışma imkanları sunmaya hazırız.

Astera Ip Santral Sistemleri

E-POSTA LİSTEMİZE KAYIT OLUN!

    BİZİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!