Hakkımızda

ÖNEMLİ OLAN YAPILAN İŞİN KALICI OLMASIDIR. İŞİ YAPMAK İÇİN DEĞİL, YAPTIĞIMIZ İŞİ SANAT OLARAK GÖRÜYORUZ.

Astera Teknoloji Sistemleri

Astera Teknoloji 2006 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana şirketimiz, iletişim sektöründe Türkiye’nin önde gelen çözüm sağlayıcılarından biri olarak bir çok başarılı projeye imza attı. Bu kalıcı başarı, şirketimizin müşterilerine yeni ve yaratıcı çözümler sunma konusunda tereddütsüz kararlılığının ve cesaretinin sonucudur. Her fırsatta teknolojinin sınırlarını zorlarken bize güvenen dinamik ve ileri görüşlü müşteri portföyümüz sayesinde şirketimiz iletişim sektöründe öncü olmaya devam etmektedir. Yenilikçi iletişim teknolojilerini müşterilerine sunma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip olan şirketimiz ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için çevik esnek ve duyarlı olabilecek kadar küçük, aynı zamanda orta ve büyük ölçekli kurumların kapsamlı ve karmaşık projeleri için iletişim çözümleri sunabilecek kadar büyüktür.

Güncel teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek bunları müşterilerimize hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmayı hedefledik ve 27 yıldır bunu gerçekleştiriyoruz. Temel ilkemiz müşteri memnuniyetine dayalı temel amacımız yaptığımız tasarım müşterinin konseptine uygun olmadır.

Yaptığımız işlerde temel felsefemiz müşterilerimiz ile dirsek teması kurarak bürolarda yapılan sistemin eğitimini vererek yapılan yazılım ve tasarımın uygulanabilirliğini ön plana çıkarmaktır.

Para kazanmayı değil, yaptığımız işlerle övünmeyi tercih ediyoruz.

Önemli olan yapılan işin kalıcı olmasıdır. İşi yapmak için değil, yaptığımız işi sanat olarak görüyoruz.

E-POSTA LİSTEMİZE KAYIT OLUN!

    BİZİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!